Stáhni si Ivana Bartoše ve 3D a s ním i Pirátské listy pro Liberecký kraj

Stáhni si Ivana Bartoše ve 3D a s ním i Pirátské listy pro Liberecký kraj

Pirátské listy k volbám do Evropského parlamentu vyšly rovnou v 15 regionálních mutacích o celkovém nákladu 735 tisíc kusů. A protože Piráti podporují technologický rozvoj, tak ani s předvolebními tiskovinami nezaostávají, když Pirátské listy nabízejí včetně rozšířené reality.

Piráti opět přicházejí s něčím novým a není to červená čepička. O tom se může přesvědčit každý, kdo vlastní smartphone s foťákem a namíří ho na AR kód umístěný na první straně předvolebních novin. Následně se přímo u vás v obývacím pokoji, kanceláři nebo v restauraci na stole zjeví mluvící 3D animovaná postavička předsedy České pirátské strany Ivana Bartoše.

Kromě zábavy s technologií rozšířené reality nabízí Pirátské listy Libereckého kraje tradičně i množství užitečných informací a článků z pera místních sdružení. Dále v nich najdete přehled kandidátů na europoslance, 20 pirátských programových priorit nebo třeba křížovku. Nechybí ani rozhovor s kandidátem číslo 6 do Evropského parlamentu, předsedou krajského sdružení Pirátů Liberecka Ondřejem Kolkem.

A jestli jste se ještě s tištěnými pirátskými novinami letos nesetkali, můžete si je stáhnout ve formě PDF.

PIRÁTSKÉ LISTY PRO EUROVOLBY 2019 - LIBERECKÝ KRAJ

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Investice do škol jsou investicí do vzdělávání

Investice do škol jsou investicí do vzdělávání

V minulém týdnu jsem se byl podívat na průběh vybraných rekonstrukcí a modernizací škol Libereckého kraje. Průběžně se snažíme zlepšovat stav krajských budov, investovat do jejich rozvoje, řešíme havarijní a neuspokojivé stavy a často s využitím evropských prostředků modernizujeme školy a zázemí pro výuku.

Piráty v Libereckém kraji do voleb povede Zbyněk Miklík

Piráty v Libereckém kraji do voleb povede Zbyněk Miklík

Piráty v Libereckém kraji do nadcházejících krajských voleb v roce 2024 povede Zbyněk Miklík. Mezi jeho priority patří energetická soběstačnost kraje s důrazem na obnovitelné zdroje energie, transparentní veřejné zakázky, uplatňování digitálních nástrojů pro efektivní fungování veřejné správy, hospodárné řízení investic a podpora sociálního podnikání a místních podnikatelů.