Nově zvolené vedení jabloneckých Pirátů je příslibem probuzení zdejší politiky

Nově zvolené vedení jabloneckých Pirátů je příslibem probuzení zdejší politiky

Ve čtvrtek 17. května Piráti v Jablonci nad Nisou založili nové místní sdružení a zvolili si své první předsednictvo. Jeho hlavním úkolem bude nabídnout Jablonečanům ve volbách alternativu k současným politickým poměrům ve městě.

Předsedou byl zvolen jablonecký rodák Jan Polák, 1. místopředsedou právník Lukáš Lev Červinka a 2. místopředsedkyní Veronika Vavřinová, matka na rodičovské.

“Vznik místního sdružení Pirátské strany jsem si dlouho přál především kvůli převzetí odpovědnosti za budoucí směřování jablonecké politiky. Jsem rád, že si jablonečtí Piráti do svého středu zvolili výrazné a silné osobnosti v čele s předsedou Janem Polákem. Věřím, že s pomocí svých místopředsedů a s podporou členů dobře obstojí v rozvoji jablonecké buňky a uspěje v nastávajících komunálních volbách,” komentuje vývoj předseda krajského sdružení Pirátů Ondřej Kolek.

Založení místního sdružení v Jablonci nad Nisou je první ze série změn, jež Piráti v Jablonci plánují uskutečňovat a které by měly usnadnit přímý kontakt Pirátské strany s občany a akcentovat jejich podněty ve svém programu.

Podle 1. místopředsedy Lukáše Lva Červinky je prvořadým úkolem nového předsednictva:

“Představit Jablonečanům kvalitní program, který bude nabízet východisko ze současné letargie, v níž se Jablonec nachází, a zkušené odborníky na kandidátce, kteří tento nový směr jablonecké politiky budou zosobňovat. Jsme přesvědčeni, že všichni v Jablonci cítíme ten obrovský potenciál, který naše město má a který bohužel zůstává dlouhodobě nevyužit. Pirátskou vizí je stávající situaci v Jablonci radikálním způsobem změnit.”

Kontaktní osoba:
Lukáš Lev Červinka
lukas.lev.cervinka@pirati.cz

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články