Piráti plují do Semil

Piráti plují do Semil

První povolební setkání krajské organizace České pirátské strany se zde uskuteční 25. listopadu. Krajský předseda Pirátů, Ondřej Kolek, vyhlásil na sobotu 25. listopadu zasedání Krajského fóra pro Liberecký kraj. Setkání se bude konat v Semilech v prostorách restaurace Sportovního centra už od dopoledních hodin.

Svou účast přislíbilo kompletní krajské vedení, které nastíní povolební plány a směrování Pirátů v kraji. Akce se také zúčastní nově zvolený pirátský poslanec Tomáš Martínek a svou účast přislíbil i Ivan Bartoš s první dámou Pirátů Lydií Bartošovou.

Krajské fórum proběhne tuto sobotu v Semilech. @IvanCzechPir8 Ivan Bartoš bude od 10h a zdrží se cca 2h. Případné rozhovory s ním směřujte na 12h. Účastní se také poslanec Tomáš Martínek. Akce je veřejná, účastnit se můžete na základě on-line registrace.https://t.co/eLgUzgJ3K7 pic.twitter.com/9KaNRIpdgO

— Piráti Liberecko (@PiratiLik) 23. listopadu 2017

V dopolední části zasedání bude na programu představení nových členů strany, shrnutí úspěšné volební kampaně Pirátů v Libereckém kraji a souhrn povolebních plánů. Po obědové pauze bude fórum pokračovat přednáškou poslance Tomáše Martínka, který shrne své dosavadní úspěchy jako zastupitele České Lípy a představí úkoly, plány a strategii práce pirátských poslanců ve sněmovně. Speciální pozornost pak bude věnována připravovanému projektu Pirátského informačního centra (PIXEL) v Jablonci nad Nisou. Závěr zasedání bude patřit volné debatě. Oficiální program pak vystřídá neformální posezení s Piráty, kde bude věnován prostor zejména žadatelům o členství a příznivcům.

"Setkání členů a příznivců České pirátské strany jsem historicky poprvé zasadil do Semil právě proto, že chci podpořit rašící nadšení a činorodost v této často neprávem opomíjené oblasti Libereckého kraje", komentoval umístění události krajský předseda Ondřej Kolek.

Zasedání Krajského fóra je otevřená akce, určená široké veřejnosti. Srdečně zváni jsou nejen členové a registrovaní příznivci Pirátské strany, ale každý, koho pirátská politika zajímá. Zúčastnit se můžete na základě předchozí on-line registrace, která je nutná z důvodu omezené kapacity prostoru a rezervace oběda.

Časový harmonogram jednání:

Registrace od 9:00, Start v 10:00

  1. Vystoupení Ivana Bartoše (cca 30 minut)
  2. Volební kampaň Pirátů v LiK (příběh úspěchu)
  3. Zastupitel v České Lípě 2014 - 2017
  4. Nový poslanec (co se stalo od voleb a plány)

Oběd (cca 60 min)

  1. Představení nových členů
  2. Plány 2017 (stručný souhrn)
  3. Pirátské informační centrum (PIXEL)
  4. Finanční situace
  5. Volná debata

Konec: cca v 16:30 + přesun na AfterPirát párty

Odkazy:

Registrace: https://piratiliberec.mfnet.cz/registrace

FB událost: https://www.facebook.com/events/1527267544037013

Sportovní centrum v Semilech: https://mapy.cz/s/2cftp

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

PINKÁRA tour

PINKÁRA tour

PINKára tour Libereckým krajem v tomhle vymazleným autě prosviští v úterý 14. května. Začínáme v Jilemnici, jedeme přes Železný Brod a Jablonec nad Nisou, abychom skončili v Turnově. To, proč je to Pinkára, zjistíš, když přijdeš na trasu.

Jak se připravuje fotovoltaická elektrárna Ralsko

Jak se připravuje fotovoltaická elektrárna Ralsko

Liberecký kraj připravuje ambiciózní projekt výstavby fotovoltaické elektrárny na ploše bývalého vojenského letiště Ralsko. Elektrárna, jejíž instalovaný výkon by mohl být až 104 MWp a vyrobí ročně zhruba až 104 000 MWh, by mohla významně změnit energetickou soběstačnost Libereckého kraje a snížit náklady kraje na energie, které by následně mohl využít pro lepší veřejné služby. V médiích se v minulých dnech objevily informace o zájmu Policie České republiky v souvislosti s přípravou tohoto projektu. Dosud nejsou známy žádné podrobnosti. Zastupitelé Libereckého kraje dnes obdrželi informace o probíhající přípravě FVE Ralsko a pokládáme za správné, aby se s nimi mohli seznámit i občané kraje.